vitraze-mitvalsky-logo

VITRÁŽE MITVALSKÝ

O NÁS

vitraze-mitvalsky-logo

VITRÁŽE MITVALSKÝ

Rodinná firma specializující se na odbornou práci se skleněnými vitrážemi. Představuje široký rozptyl nabídky práce v tomto specifickém oboru. Počínaje tradičním restaurováním historických tabulí až po zhotovování moderních vitráží, jakožto prvků soudobé architektury.

Za svých více než třicet let existence zhotovila stovky nejrůznějších projektů. Příkladem může být brněnská Katedrála Petra a Pavla, Městské divadlo v Prostějově nebo kostel svatého Mořice v Kroměříži. Podílela se také na restaurování Pražského hradu nebo chrámu svatého Mikuláše v Praze. Dále k jejich portfoliu neodmyslitelně patří i nespočet specifických vitráží na zakázku do soukromých nemovitostí.

Při práci zaměstnanci vychází z tradičních postupů mistrů řemesla ověřených časem v kombinaci s využitím nejkvalitnějšího skleněného materiálu. To vše pod vedením Tomáše Mitvalského, jednoho z nejzkušenějších a nejuznávanějších oborových profesionálů v České republice, držitelem licence na restaurování vitráží od Ministerstva kultury České republiky

Ukázka naší práce

vitráže- Mestske divadlo v Prostejove
Přehrát video o vitráže- Mestske divadlo v Prostejove
Vitraze-mitvalsky-pozadi-video2
Přehrát video o Vitraze-mitvalsky-pozadi-video2
Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video

V případě zájmu o restaurování nebo zhotovení zcela nové a jedinečné vitráže využijte níže uvedené kontakty.